ТИП НА ДЕНОТ: (15.12.2018,18:30) БОРУСИЈА ДОРТМУНД – ВЕРДЕР

тип на денот

ДУЕЛ НА ЕФИКАСНИ ЕКИПИ

Германија, Бундес Лига, 15.12.2018: Борусија Дортмунд – Вердер ТИП Г.Г

Резултат: 2-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Борусија Дортмунд и Вердер Бремен од рамките на германската елита, Бундеслига. Дортмунд сигурно гази кон тронот и има зад себе одлични резултати. Вердер одлично започна, но некако влезе во криза. Победата за Дортмунд е извесна, но ние очекуваме и голови на овој натпревар. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.83.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ: 7/14

ДОРТМУНД – ВЕРДЕР ГГ
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*