ТИП НА ДЕНОТ: (07.12.2018,19:00) МИДТИЛАНД – ОДЕНСЕ

ШАМПИОНОТ РАЗИГРАН НА СВОЈ ТЕРЕН

Данска, Суперига, 07.12.2018: Мидтиланд – Оденсе ТИП 3+

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Мидтиланд и Оденсе од данската Суперлига. По сензационалната титула минатата година, Мидтиланд и оваа сезона игра одлично. Го имаат најдобриот напад во лигата, а посебно се расположени на свој терен каде постигнуваат по три погодоци во просек. Оденесе исто е во одлична форма но по квалитет заостануваат зад денешниот противник. Ни традицијата не е на нивна страна, имаат 6 порази на исто толку гостувања. Наш предлог е повеќе од 3 погодоци  а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.70.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ: 3/6

МИДТИЛАНД – ОДЕНСЕ 3+
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*