Тикет на денот (среда, 31.10.2018)

тикет на денот

За денес на менито имаме генерално натпревари од куп натпреварувањата, а исто така е наоѓа и некој заостанат натпревар.

Црвена Звезда – Бачка Паланка – 0-3 гола @ 2.10 во 1xBet

Црвена Звезда е апсолутен фаворит во овој натпревар, но само за неколку дена ги чека натпревар против англискиот гигант Ливерпул кој им е последна шанса за да ја продолжат европската трка. Бачка Паланка нема со што да се пофали и сигурно ќе биде поразена, но ние овој пат очекувме помирен натпревар и помалку голови од вообичаено.
Регистрирај се на 1XBET

Милан – Џенова- 1/1 @ 2.25 во Bet365

Заостантиот натпревар од првото коло помеѓу Милан и Џенова ќе се изигра токму денес. Милан влезе во одлична серија и на последните пет натпревар има победено три пати. Џенова игра топло – ладно, а тоа е вообичаено за нив и во последните три кола немаат победено ниту еднаш. Овој пат очекуваме Милан да биде доминантен и да ја победи Џенова уште во првото полувреме.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.72

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*