Мал број голови „вели“ традицијата за денес!

Во последниот натпревар од рамките на 7-то коло ов германската втора лига се сретнуваат тимовите на Гројтер Фурт и Хамбургер.

Домаќините моментално се наоѓаат на осмото место со досега освоени 11 бода, додека гостите се на петтата позиција со 12 освоени бодови.

На претходните пет средби во низа помеѓу овие два ривали, нема постигнато многу голови, поточно никогш не е надмината граница од 2.5 гола по натпревар.

Наш предлог:

0-2 гола @ 2.18 во 1xBet

Изиграј ги овие натпревари во 1XBET

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*