Што се уплаќа денес? (22.09.2018)

што се уплаќа денес

Вчера уплатата ни донесе одличен коефициенти, па така кој не послуша и солидно си заработи. За денес ви нудиме дабл кој има доста голема уплата.

Манчестер Јунајтед – Вулверхемптон – 1 @ 1.66

Вкупната уплата на овој меч е 476.663 евра. За победа на домаќините се издворени 376.324 евра, за реми 28.380 евра, додека за победа на Волвс уплатата изнесува 71.959 евра.

Реал Мадрид – Еспањол – 1 @ 1.23

За денешниот меч се уплатени 137.744 евра. За победа на Реал, уплатата е 123.630 евра, за реми 9.112 евра, за победа на гостите 2.002 евра.

Изиграј ги овие натпревари во 1XBET

Изиграј ги овие натпревари во Coinbet24

Изиграј ги овие натпревари во Bet365

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*