Традицијата најавува добитен понеделник!

2/1

Во последниот натпревар од рамките на петтото коло се сретнуваат тимовите на Словачко и Злин.

Домаќините моментално се на седмата позиција со девет освоени бода, додека гостите се рангирани на едно место погоре со десет бода.

slovacko

На последните шест меѓусебни натпревари и едните и другите успеаа да постигнал по најмалку еден гол. Притоа, екипата на Злин нема претрпено ниту еден пораз на споменатите дуели.

Г.Г @ 1.90 во Bet365 (6 oд последните 6)

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*