Тикет на денот (сабота, 11.08.2018)

тикет на денот

Денешната понуда е ексклузивна. За секој има по нешто, па дури и за оние кои сакаат да типуваат на голови, но и за играчите кои фиксот им е главна преокупација.

Јаблонец – Карвина – 1 @ 1.50 во Coinbet24

Јаблонец има квлаитетен состав, но тоа не го докажа во досегашните натпревари од првенството. Изгубија од Баник и Спарта на свој терен, а еден бод донесоа од гостувањето кај Злин. Карвина е во уште полоша ситуација, бидејќи немаат запишано ниту еден бод. Првите два порази од Либерец и Славија на гости беа очекувани, ноизгубија и на домашен терен од Млада Болеслав, после вистинската голеада. Тешко е дека гостинот ќе направи некаков успех на овој дуел.
Регистрирај се на Coinbet24

Лозана – Раперсвил – Т12+ @ 1.57 во 1xBet

Како што сега стојат работите, треба да се очекува експресен повраток на Лозана во друштвото со најдобрите. Минатогодишното испаѓање од елитата заозбили се во клубот, кој во меѓувреме се продаде на милјардер, сопственик на фармацевтска компанија. Истиот бизнисмен беше заинтересиран и за Челзи, но тука не успеа. Во првите три кола, Лозана освои седум бода и веќе зазеде челна позиција, која немаат намера да ја препуштат. Гостите после одличниот старт, доживеаа нокаут од Винтерур на домашен терен, па не веруваме дека стигнаа да се опорават од тоа. Домаќинот ќе им даде барем два гола.
Регистрирај се на 1XBET

Мидлсбро – Бирмингем – Т12+ @ 1.85 во Bet365

Домаќинот изигра веќе два натпревари во првенството на Чемпионшип и освои четири бода, со пет постигнати голови. Кај Миловл се извадоа во самиот финиш, беше 2-2, но затоа работата со Шефилд ја завршија за 45 минути. Бирмингем е трета екипа по квалитет од овој, втор по големина град во Англија, а се претпоставува дека ќе се борат за опстанок. Во првото коло изиграа 2:2 со Норвич на домашен терен. Домаќините се многу амбициозни оваа година, па му предвидуваме најмалку два погодоци.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.35

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*