Што се уплаќа денес? (22.07.2018)

Што се уплаќа денес

Оваа категорија често се покажува како успешна и кој не следи има доста заработено. За денес ви претставуваме сингл натпревар со супер коефициент.

Ливерпул – Борусија Дортмунд – 1 @ 2.26

Вкупната уплата за овој дуел е 30.730 евра. Од нив за победа на Ливерпул се уплатени 29.130 евра, за реми 1.040 евра, а за победа на Дортмунд само 550 евра.

Изиграј го овој натпревар во 1XBET

Изиграј го овој натпревар во Coinbet24

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*