Кладење.мк со видео анализа за натпреварите од Мундијалот! (01.07.2018)

Само што започна вториот дел од Светското првенство во фудбал кое се одржува во Русија.

Јовица кој е дел од тимот на Кладење.мк преку видео аналзиа ќе ви помогне за денешните натпревари, а исто така ќе ви помогне и при изборот на типови.

За денес на распоред ги имаме следните натпревари:
Шпанија – Русија
Хрватска – Данска

Погледнете:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*