Тикет за храбри (недела, 01.07.2018)

тикет на денот

Покрај стандардниот „тикет на денот“, нашата редакција и денес ќе ви понуди тикет за љубителите на повисоки коефициенти.

Шпанија – Русија 1-1 и 3+ @3.50 во 1xBet

„Црвената фурија“ е далеку поквалитетн противник и голем фаворит во овој меч. Единствена предност на „Зборнаја“ е домашниот терен, но тешко дека ќе може да направи изненадување. Шпанија во групната фаза не блескаше, но знае да игра големи натпревари и веруваме дека денес ќе го покаже својот потенцијал. Нашиот предлог е победа на Шпанија на полувреме и на крај, притоа дека ќе има повеќе од 2,5 гола на мечот.

Хрватска – Данска X-1 @4.45 во Coinbet24

„Коцкестите“ се најпријатното изненадување на Мундијалот до сега и супериорно ја поминаа групната фаза. Сепак, ги чека дуел против незгодната Данска. Хрватска е фаворит, но не очекува неизвесен дуел, па нашиот предлог е реми на полувреме и победа на „коцкестите“ на крај.

Вкупен коефициент на тикетот 15.5

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*