Кладење.мк со видео анализа за натпреварите од Мундијалот! (28.06.2018)

видео анализа

Денес ги имаме последните натпревари од третото коло од Светското првенство 2018 кое се одржува во Русија.

Петар и Јовица на нашите читатели се обидоа на малку поразличен и поинтересен начин да им ги анализираат натпреварите и да им помогнат при изборот на типови.

На дневното „мени“ денес ги имаме дуелите помеѓу:

Јапонија – Полска

Сенегал – Колумбија

Англија – Белгија

Панама – Тунис

Погледнете:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*