Кладење.мк со видео анализа за натпреварите од Мундијалот! (27.06.2018)

видео анализа

Како што одминува времето, така го гледаме крајот на групната фаза од ова светско првенство кое се одржува во Русија. 

Јовица и Петар се дел од тимот на Кладење.мк, па тие се потрудија на еден поинаков начин да ви ги анализираат денешните натпревари, а исто така и да ви дадат предлог типови.

За денес ги имаме дуелите помеѓу:

Јужна Кореја – Германија

Мексико – Шведска

Србија – Бразил

Швајцарија – Костарика

Погледнете:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*