Кладење.мк со видео анализа за натпреварите од Мундијалот! (22.06.2018)

видео анализа

За денес преку нашата видео анализа ние ќе ви ги анализираме натпреварите од Мундијалот, а исто така ќе ви дадеме и предлог типови.

На дневен ред ги имаме дуелите помеѓу:

Бразил – Костарика
Нигерија – Исланд
Србија – Швајцарија

Погледнете:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*