Тикет за храбри: (петок, 22.06.2018)

тикет на денот

Покрај стандардниот „тикет на денот“, нашата редакција и денес ќе ви понуди тикет за љубителите на повисоки коефициенти.

Србија – Швајцарија X-X @4.25 во Coinbet24

Според квалитетот овие две репрезентации треба да се борат за второто место во групата. Ова е клучен натпревар за двете репрезентации, но тешко е да се одреди кој е фаворит во овој дуел, очекуваме тврд и тактички дуел. Поради тоа нашиот предлог е реми на полувреме и без победник на крајот.

Нигерија – Исланд X-X @4.35 во Coinbet24

После лошите резултати на Аргентина двете репрезентации гледаат шанса за нокаут фазата, па ова за нив ќе биде клучен натпревар. Очекуваме израмент дуел, па нашиот предлог е реми на полувреме и без победник на крајот.

Вкупен коефициент на тикетот 18.4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*