Кладење.мк со видео анализа за натпреварите од Мундијалот! (20.06.2018)

видео анализа

Во второто коло од Мундијалот 2018 продолжуваме со видео анализите.

Овој пат, натпреварите ќе бидат анализирани од Јовица и ќе се обиде на еден поинаков начин да ви помогне при типувањето и изборот на натпревар од Светското првенство.

За денес може да ги погледнете анализите за натпреварите помеѓу:

Португалија – Мексико

Уругвај – Саудиска Арабија

Иран – Шпанија

Видео:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*