Само денес „Кешбек“ за Лига на Шампиони во обложувалницата на 10Bet!

10bet

Обложувалницата на 10Bet ги повторно ги изненади своите корисници. Овој пат им нуди кешбек, односно враќање на средствата доколку облогот од Лига на Шампиони е недобитен. 

Се што треба да направите е:

  1. Најавете се на 10Bet
  2. Уплатете 10 евра на натпревар од ЛШ
  3. Добиј повраток на средствата ако облогот е недобитен
  4. Регистрирај се на 10Bet

  Услови и права за користење

  • Понудата важи само денес
  • Понудата важи за игри како што се полувреме/ крај, точен резултат и стрелец
  • Повраток на средствата може да добиете само ако го уплатите натпреварот пред да започне
  • Бесплатните средства може да ги искористите за спортско обложување на коефициент од 1.8 до 8
  • Бонусот важи 7 дена откако ќе го добиете

   

1 Trackback / Pingback

 1. Тикет на денот ( среда, 06.12.2017 ) – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*