Честитки до сите кои ја искористија шансата од 10Bet!

10Bet

Обложувалницата на 10Bet, по повод вчерашниот вонреден натпревар помеѓу Брајтон и Тотенхем, ни даде супер можност за заработка.

Всушност тие понудија промотивен коефициент во вредност од 4 за Хари Кејн дека ќе биде прв стрелец на голот. Ние не сакавме да ја пропуштиме таа можност, па затоа и ја изигравме…

10Bet

Освен тоа, со креирање на вашиот акаунт ТУКА и внесување на промо кодот FD200, вие ќе си добиете и 50% до 200 евра бонус на вашата прва уплата.

Регистрирај се на 10Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*