Тикет на денот (Понеделник, 19.02.2018)

Нашата редакција и денес ќе ви помогне во изборот за обложување со предлог „тикет на денот“.

Виган – Манчестер Сити 3+(1,39)

Манчестер Сити оваа сезона е еден од најефикасните тимови во Европа. Победата на тимот на Гвардиола не би требало да се доведе во прашање, но ние очекуваме натпревар со многу голови.

Повеќе од 2,5 гола @1,39 во 10bet.
Регистрирај се на 10Bet

Генчербирлиги – Гецтепе 1(1,95)

За домаќинот ова е еден од најзначајните натпревари во борбара за опстанок. Од друга страна Гецтепе е во лоша форма и немаат победа на последните пет меча. Откако замина Јаховиќ тимот игра лошо, меѓутоа се наоѓа на сигурно место на табелата.

Победа на Генчербирлиги @1,95 во Unibet
Регистрирај се на Unibet

Ајнтрахт Франкфурт – Лајпциг ГГ(1,77)

Двата тима се во горниот дел од табелата и се наоѓаат во групата тимови кои бркаат пласман во Европа. Лајпциг оваа сезона не игра добро на гостувањата, па не очекува еден израмнет натпревар.

Двата тима даваат гол @1,77 во 10bet
Регистрирај се на 10Bet

 

Вкупен коефициент на тикетот @4,7

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*