Betfair нуди 30 коефициент за победа на Манчестер Сити против Лестер!

betfair

Уникатен коефициент од 30 нуди Betfair. Понудата важи за сите нови клиенти, а максималниот влог е 1 евро. Манчестер Сити е прв во Перемиер Лига, додека Лестер ужива на 8 место. Во последните три меѓусебни дуели, Лестер нема издвоено победа над граѓаните.

Како да добиете 30 кеофициент за победа на Манчстер Сити?

  1. Регистрирајте се на Betfair ТУКА
  2. Направете ја вашата прва уплата со промо кодот ZFBFOU
  3. Навивајте за Манчестер Сити
  4. Регистрирај се на Betfair

Услови и правила за користење

  • Понудата важи само за натпреварот Манчестер Сити – Лeстер
  • Понудата е валидна само доколку се регистрирате на горенаведениот линк.
  • Понудата е валидна само ако при уплатата го вметнете ZFBFOU кодот
  • Понудата важи само за нови корисници
  • Уплатата треба да ја направите пред започнувањето на натпреварот
  • Регистрирај се на Betfair

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*