Обложувалницата 10Bet нуди 100% бонус до 100 евра на вашата прва уплата

10bet

Денес е ден кога се играат бараж натпреварите за Светското првенство во Русија.

Ние сметаме дека баш овој момент е идеален да си отворите сметка на 10Bet и да си добиете 100% бонус до 100 евра на вашата прва уплата.

Не пропуштајте ја оваа фанстастична можност за да ги дуплирате вашите средства!

Постапката за да го добиете бонусот се состои во три чекори:

  1. Најавете се на сметката на 10Bet
  2. Направете уплата од најмалку 15 евра и внесете го промокодот MOBILEFD
  3. Уживајте во бонусот

 

Регистрирај се на 10Bet
Услови и правила за користење

  • Понудата е валидна до 31.12.2017
  • Минималната уплата е 15 евра
  • Само уплатата со промо кодот MOBILEFD е квалификувана за бонусот
  • Пред да направите повлекување, уплатата и бонусот треба да ги изиграте на коефициент 1.6 најмалку 8 пати
  • Играчите од Полска и Украина не се квалификувани за оваа понуда

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*