Зголемени квоти за натпреварот Аргентина – Еквадор

Денес во 03:00 часот по полноќ во рамките на ¼ финалето од Копа Америка ќе се сретнат селекциите на Аргентина и Еквадор.

Аргентина на овој натпревар влегува со фантастично расположение бидејќи во последните пет натпревари запишаа пет победи. Еквадор пак во истиот временски период запиша три победи, едно реми и еден пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Меси да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 7.50 зголемен на 8.50
  • Алварез да постигне прв погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*