Специјал тикет за натпреварот Спортинг Хихон – Еспањол

Денес се игра ½ финалето од баражот за пласман во шпанската елитна Ла Лига, а во него ќе се сретнат екипите на Спортинг Хихон и Еспањол.

Спортинг Хихон во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз, додека Еспањол во истиот временски период запиша две победи и три реми.

Овде очекуваме натпревар со голема борба и многу неизвесност, па затоа решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 4.00, a нашиот избор е:

  • Х во првите 10 минути
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • ГГ

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*