Зголемени квоти за натпреварот Волфсбург – Мајнц

Денес од 15:30 ќе се сретнат екипите на Волфсбург и Мајнц во рамките на последното коло од германската Бундеслига.

Волфсбург во последните пет изиграни натпревари запишаа три победи и два порази, додека екипата на Мајнц нема пораз, односно оствари две победи и три реми.

На гостите бодовите им се повеќе од потребни, но прашање е каков пристап ќе има екипата на Волфсбург.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Волфсбург да победи без да прими гол коефициент 6.00 зголемен на 6.50
  • Сунг Ли да постигне прв погодок коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*