Зголемени квоти за натпреварот Гранада – Реал Мадрид

Денес од 18:30 во рамките на шпанската елитна Ла Лига се сретнуваат екипите на Гранада и Реал Мадрид.

Гранада е на 19-та позиција со вкупно 21 бод и тие се веќе на добар пат да се преселат во Сегунда, додека Реал Мадрид е на 1-то место и се новите шампиони на Шпанија.

Овде Реал Мадрид не би требало да се соочи со поголеми проблеми на овој натпревар, па искрено очекуваме да запишат лесна победа.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Реал Мадрид да победи во двете полувремиња коефициент 3.75 зголемен на 4.00
  • Винисиус прв да постигне погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*