Натпревар со драстичен пад на коефициентот (11.05.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од германската Бундеслига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 15:30 се сретнуваат екипите на Келн и Унион Берлин. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, две реми и два порази, додека гостите во истиот временски период остварија само едно реми и четири порази.

Келн – Унион Берлин – 2 @ 2.30 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Унион Берлин беше 2.90, а во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 2.30 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*