Зголемени квоти за натпреварот Челзи – Тотенхем

Денес од 20:30 ќе се изигра заостанат натпревар од англиската Премиер лига каде што ќе се сретнат екипите на Челзи и Тотенхем.

Челзи е на 9-та позиција со 48 бода кои ги имаат освоено преку 13 победи, 9 реми и 11 порази, додека Тотенхем 5-то место со 48 бода и учинок од 18 победи, 6 реми и 9 порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12
  • Палмер да постигне прв погодок коефициент 6.00 зголемен на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*