Специјал тикет за натпреварот Марсеј – Аталанта

Во рамките на ½ финалето од Лига Европа ќе се сретнат екипите на Марсеј и Аталанта.

Марсеј оваа сезона не игра кој знае колку добро, но сепак може да кажеме дека пласманот во овој дел од ЛЕ им е сосема заслужен. Аталанта пак стигна до тука на многу интересен начин така што успеаја да го надиграат тимот на Ливерпул во ¼ финалето од ова натпреварување.

Ние овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, па по тој повод решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.18, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе од 3.5 картони на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*