Специјал тикет за натпреварот Леванте – Елче

Денес се играат натпреварите од шпанската Ла Лига, а во еден од понудените ќе се сретнат екипите на Леванте и Елче.

Леванте е на средината на табелата со реални шанси за пласман во плеј оф, поточно овој тим досега има освоено 44 бода. За разлика од нив, Елче има амбиции за повраток во елитата, но големо е прашањето колку ќе успеат во тоа со оглед на фактот дека конкуренцијата за тоа е огромна.

Овде ние очекуваме интересен и возбудлив натпревар, а исто така и составивме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*