Натпревар со драстичен пад на коефициентот (24.03.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Примера А лигата од Колумбија кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 22:00 се сретнуваат екипите на Букараманга и Енвигадо. Домаќините на последните пет натпревари запишаа четири победи и едно реми, додека Енвигадо во истиот временски период запиша две победи, две реми и еден пораз.

Букараманга – Енвигадо – 1 @ 1.76 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Букараманга беше 1.99, а во моментов бележи пад од скоро 12% и се плаќа со квота 1.76 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*