Зголемени квоти за натпреварот Славија Прага – Милан

Денес од 18:45 започнуваат реванш натпреварите од Лига Европа и од конференциската лига.

Еден од понудените дуели ќе се игра помеѓу Славија Прага и Милан. Резултатот од првиот натпревар беше 2-4 во корист на Росонерите, па со голема предност влегуваат во овој реванш дуел.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Рејндерс да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 15 зголемен на 17
  • Жиру да постигне гол со глава коефициент 8.50 зголемен на 9.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*