Специјал тикет за натпреварот Ливерпул – Спарта Прага

Денес ќе имаме можност да го погледнеме реванш натпреварот помеѓу Ливерпул и Спарта Прага кој ќе се изигра во рамките на 1/8 финалето од Лига Европа.

Од првиот дуел, Ливерпул носи одлична предност од 4 гола во однос на Спарта Прага, па исто така и на овој натпревар влегуваат како огромни фаворити.

Ливерпул е во одлична форма и со супер расположение влегува на овој дуел, додека Спарта Прага зад себе има две победи, едно реми и два порази.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, a нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • ГГ

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*