Зголемени квоти за натпреварот Арсенал – Порто

Денес од 21:00 започнуваат натпреварите од Лигата на шампиони, а во Англија ќе се сретнат екипите на Арсенал и Порто.

Арсенал во првиот натпревар запиша пораз од 1-0, па на овој дуел влегува со еден гол помалку, но големо е прашањето колку Порто ќе успее да ја сочуваа таа предност.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Деклан Рајс да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 15 зголемен на 17
  • Хаверц да постигне гол со глава коефициент 12 зголемен на 13

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*