Специјал тикет за натпреварот Барселона – Наполи

Вечер од 21:00 на Монжуик, екипата на Барса како домаќин ќе го дочека тимот на Наполи во рамките на 1/8 финалето од Лигата на шампионите.

Првиот дуел помеѓу овие два ривали заврши со резултат 1-1, па сега во реваншот двете екипи се изедначени, а поради домашниот терен можеби Барса е благ фаворит.

Сепак ние очекуваме возбудлив и интересен натпревар, а ние ви се составивме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*