Зголемени квоти за натпреварот Сосиедад – ПСЖ

Денес започнуваат реванш натпреварите од 1/8 финалето на најелитното фудбалско натпреварување, Лига на шампиони.

Од 21:00 ќе се сретнат екипите на Сосиедад и ПСЖ. Сосиедад некако потфрли во последно време и бележи лоши резултати, додека ПСЖ пак е во многу подобра форма и подобра позиција бидејќи во првиот дуел запишаа резултат од 2-0.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Мбапе да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 15 зголемен на 17
  • Мбапе да постигне погодок со глава коефициент 26 зголемен на 29

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*