Специјал тикет за натпреварот Баерн Минхен – Лацио

Вниманието е денес насочено во двата натпревари од најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони.

Едниот натпревар ќе се игра во Шпанија помеѓу Сосиедад и ПСЖ, додека другиот е закажан во Германија на Алијанц Арена каде што Баерн Минхен ќе го дочека Лацио.

Во првиот натпревар Баерн Минхен беа минимално поразени во Рим, па сега ќе мора да дадат се од себе доколку сакаат да го продолжат ова натпреварување.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • Кејн да постигне погодок
  • Повеќе од 3.5 погодоци на натпреварот
  • Повеќе од 10.5 корнери на натпреварот
  • 1/1

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*