Зголемени квоти за натпреварот Валенсија – Реал Мадрид

Во последниот термин за денес за шпанската Ла Лига ќе се сретнат екипите на Валенсија и Реал Мадрид.

Валенсија оваа година игра далеку подобро за разлика од минатата сезона и се наоѓа на средината на табелата со 36 освоени бода. За разлика од нив, Реал Мадрид е лидер на табелата со вкупно 65 бода и одлична предност во однос на своите конкуренти.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Винисиус прв да постигне погодок коефициент 6.00 зголемен на 6.50
  • Реал Мадрид да постигне погодок во двете полувремиња коефициент 4.50 зголемен на 4.75

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*