Натпревар со драстичен пад на коефициентот (02.03.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Премиер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 16:00 се сретнуваат екипите на Евертон и Вест Хем. Домаќините се на 17-та позиција со вкупно 25 бода и учинок од 8 победи, 7 реми и 11 порази, додека гостите се на средината на табелата со 39 бода кои ги имаат освоено преку 11 победи, 6 реми и 9 порази.

Евертон – Вест Хем – 1 @ 1.85 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Евертон беше 2.10, а во моментов бележи пад од скоро 12% и се плаќа со квота 1.85 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*