Зголемени квоти за натпреварот Атлетик Билбао – Атлетико Мадрид

Денес од 21:30 се сретнуваат екипите на Атлетик Билбао и Атлетико Мадрид во рамките на ½ финалето од шпанскиот Куп.

Во овој натпревар, Билбао влегува со минимална предност од 1-0, но Атлетико Мадрид не веруваме дека ќе се предадат лесно.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи, едно реми и еден пораз, додека Атлетико Мадрид оствари една победа, едно реми и три порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Атлетико Мадрид да постигне погодок во двете полувремиња коефициент 5 зголемен на 5.50
  • Гризман да постигне прв погодок коефициент 8.50 зголемен на 9.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*