Зголемени квоти за натпреварот Сосиедад – Мајорка

Денес од 21:30 во рамките на ½ финалето од шпанскиот Куп се сретнуваат екипите на Реал Сосиедад – Мајорка.

Реал Сосиедад во последните пет натпревари запиша една победа, едно реми и три порази, додека Мајорка во истиот временски период оствари сличен учинок, поточно една победа, две реми и два порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-1 точен резултат коефициент 9.50 зголемен на 10
  • Андре Силва да постигне прв погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*