Натпревар со драстичен пад на коефициентот (27.02.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од велшката CYMRU лига – југ кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:30 се сретнуваат екипите на Трефелин и Аманфорд. Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи и две реми, додека гостите имаат 100% позитивен учинок и остварија пет последователни победи.

Трефелин – Аманфорд – 1 @ 2.86 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Трефелин беше 4.36, а во моментов бележи пад од скоро 34% и се плаќа со квота 2.86 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*