Специјал тикет за натпреварот Виган – Болтон

Денес се игра вонредното 27-мо коло од англиската Лига 1, а во еден од понудените натпревари ќе се сретнат екипите на Виган и Болтон.

Виган е на 13-та позиција, а во последните пет натпревари имаат запиша две победи, едно реми и два порази, додека Болтон е на 3-то место и во истиот временски период запишаа две победи, две реми и еден пораз.

Ние за овој натпревар решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 5.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*