Зголемени квоти за натпреварот Вест Хем – Брентфорд

Денес колото во англиската Премиер лига ќе заврши со натпреварот помеѓу Вест Хем и Брентфорд.

Вест Хем е на 10-то место на табелата и досега имаат освоено 36 бода преку 10 победи, 6 реми и 9 порази, додека Брентфорд е на 15-та позиција со 25 бода.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Боуен да постигне прв погодок коефициент 6.00 зголемен на 6.50
  • Брентфорд да постигне погодок во двете полувремиња коефициент 3.75 зголемен на 4.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*