Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

Ова издание на малерите и махерите ни носи многу интересни тикети од изминатото коло.

Малер 1

Овде имаме викендтикет со сите фаворити. За жал дуелот Дортмунд – Хофенхајм не е погден и овој играч остана без скоро 150 евра.

Малер 2

Овде го имаме малерот на месецот. Погодени се навистина високи квоти и многу реми исходи, но за жал Динамо Загреб со пенал успеа да издвои победа против Ријека и овој играч да не го усреќи со скоро 8.500 евра. Жално!

Махер 1

Овде имаме комбо тикет со различни типови. За среќа овој играч ги погоди сите и со уплата од 350 денари си доби нешто повеќе од 200 евра. Браво мајсторе!

Махер 2

Уште еден тикет со многу добри квоти. Овој играч уплатил 1 евро во обложувалницата Bet365 и погодил четири дуели. Добивката е 268 евра. За убаво да ги трошиш мајсторе!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*