Специјал тикет за натпреварот Фрајбург – Ајнтрахт Франкфурт

Во првиот термин за денес во рамките на Бундеслигата од 15:30 се сретнуваат екипите на Фрајбург и Ајнтрахт Франкфурт.

Фрајбруг запиша три последователни порази и се наоѓа веднаш под зоната за Европа и може да кажеме дека на овој дуел влегуваат со лошо расположение. За разлика од нив Ајнтрахт е на 6-та позиција со 32 бода кои ги имаат освоено преку 8 победи, 8 реми и 5 порази.

Овде очекуваме неизвесен и возбудлив натпревар, па поради тоа решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 7.00, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 2.5 погодоци
  • Повеќе од 8.5 удари во рамките на голот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*