Зголемени квоти за натпреварот Виљареал – Хетафе

Денес започнува новата рунда во шпанската Ла Лига, а во премиерниот натпревар ќе се сретнат екипите на Виљареал и Хетафе

Виљареал има само една победа во последните пет натпревари, додека Хетафе има две победи, едно реми и два порази во истиот временски период.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типо и тоа:

  • 2-0 точен резултат коефициент 9.50 зголемен на 10
  • Мата да постигне прв погодок коефициент 9 зголемен на 9.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*