Зголемени квоти за натпреварот Бетис – Динамо Загреб

Денес започнуваат натпреварите од Лига Европа и конференциската Лига. Во еден од понудените дуели ќе се сретнат екипите на Бетис и Динамо Загреб.

Бетис во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз, додека Динамо Загреб во истиот временски период запиша три победи, едно реми и еден пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-1 точен резултат коефициент 13 зголемен на 15
  • Да Силва Вилиан Хосе прв да постигне погодок коефициент 5.00 зголемен на 5.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*