Зголемени квоти за натпреварот Анталијаспор – Бешикташ

Денес во рамките на 1/8 финалето од турскиот Куп ќе се сретнат екипите на Анталијаспор и Бешикташ.

Анталијаспор во последните пет натпревари запиша две победи, две реми и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија две победи, едно реми и два порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Бешикташ да постигне погодок во двете полувремиња коефициент 3.50 зголемен на 3.60
  • 1-3 точен резултат коефициент 21 зголемен на 23

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*