Бонус за добредојде во 22Bet до 7500 денари

Обложувалницата на 22Bet може да ја пофалиме во однос на бонус промоциите кои ги има како за постоечките, така и за новите корисници.

Тие за да привлечат нови корисници нудат фантстичен бонус за добредојде во вредност од 100% до 7500 денари на вашиот прв депозит.

Се што треба да направите е:

  • Регистрирајте се на 22Bet ТУКА
  • Направете депозит од најмалку 60 денари
  • Добијте 100% бонус до најмногу 7500 денари

Услови и правила за користење

  • Бонусот е наменет само за нови корисници
  • Минималниот квалификуван депозит е 60 денари
  • Играчот е квалификуван за бонус само еднаш, поточно на првиот депозит
  • Максималниот бонус е 7500 денари
  • За да го повлечете бонусот мора да го изиграте најмалку 5 пати на тикет со 3 натпревари кои имаат поединечна квота повеќе од 1.40
  • Целосните правила за овој бонус може да ги прочитате на сајтот на 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*