Зголемени квоти за натпреварот Астон Вила – Челзи

Денес во рамките на ФА Купот од 21:00 се сретнуваат екипите на Астон Вила и Челзи.

Екипата на Астон Вила игра одлично и бележи супер резултати оваа сезона, додека Челзи малку потфрли и за нив како единствена опција за успех е токму ФА купот.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Џон Мекгин да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 10 зголемен на 11
  • Воткинс да постигне прв погодок коефициент 5 зголемен на 5.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*