Зголемени квоти за натпреварот Барселона – Осасуна

Денес од 19:00 во рамките на Ла Лига ќе се изигра заостанат натпревар каде што ќе се сретнат екипите на Барселона и Осасуна.

Барса во последно време бележи лоши резултати и тоа го докажуваат со нивниот учинок во последните пет натпревари каде што запишаа три порази и две победи. Во истиот временски период, екипата на Осасуна оствари две победи, едно реми и два порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Феран Торес да постигне прв погодок коефициент 7.00 зголемен на 7.50
  • 3-0 точен резултат коефициент 9.50 зголемен на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*